RCC logo mobile
Menu expand

Automobilių valymas

ATLIEKAME VISUS AUTOMOBILIŲ VALYMO DARBUS:

rankinis automobilio kėbulo plovimas 
cheminis salono valymas su džiovinimu 
sausas salono valymas
ilgalaikio NANO vaško dengimas 
plastikinių žibintų poliravimas
kėbulo poliravimas
kiti valymo darbai pagal susitarimą

8-645-57619
RCC automobilių plovykla Rūtų g.12, Klaipėda

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Artėjant gražiausioms ir laukiamiausioms žiemos šventėms išties norisi pasirūpinti ne tik namų, bet ir automobilio švara.

Tad visiems besirūpinantiems savo automobiliu, turime puikų pasiūlymą!!!

AKCIJA!!! Automobilio kėbulo plovimas, vaškavimas bei sausas salono valymas (komplektas MIDI) lengvajam tik 19,5eur.!

Džipams ir minivenams iki 7 vietų tik 23,5eur.!

 

AKCIJA!!! Automobilio salono PILNAS Cheminis valymas su PILNU džiovinimu lengvajam tik 75eur.!

Džipams ir minivenams iki 7 vietų tik 85eur.!

Akcijos laikas ribotas.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mes žinome, jog dažnam automobilis lyg antrieji namai, kuriuose ne tik keliaujame, bendraujame, bet neretai ir užkandžiaujame.

Dulkės iš lauko, smulkesni nešvarumai ar didesnės purvo dėmės lieka salono apmušaluose, kilimėliuose salonas prisigeria įvairių kvapų.

Automobilio salono švara yra tokia pat svarbi, kaip ir namų. Bet dažnai tiesiog negalime sau leisti visą dieną likti be transporto priemonės, kad ir kaip automobilis to „reikalautų“. O kokybiškas salono cheminis valymas tiek ir trunka: praktiškai, visą darbo dieną.

Tuomet ką daryti?

Skambinkite mums!

NAUJIENA! Automobilio salono pilną cheminį valymą galime atlikti ne tik dienos metu! Kol Jūs po darbų ramiai sau namuose ilsėsitės, mes pasirūpinsime Jūsų automobilio švara. Vakare palikę jį mūsų RCC plovykloje, ryte į darbus keliausite jau švariame, gaivumu kvepiančiame automobilyje! Juk tai malonu visiems – tiek pačiam vairuotojui, tiek keleiviams!
Beje, automobilio salonas yra pilnai išdžiovinamas.

 

Automobilių išorės ir vidaus valymo komplektai

 Lengvieji

 SUV ir minivenai

 Džipai ir dideli minivenai

 • Mini komplektas: Rankinis automobilio kėbulo plovimas,naudojant purvo tirpikį,aktyviąsias putas,kėbulo vaškavimas(purškiamas vaškas),durų arkų, slenksčių valymas, ratlankių plovimas.Pilnas kėbulo sausinimas. Salono kiliminės dangos, kilimėlių ,sėdynių siurbimas, guminių kilimėlių plovimas, dulkių valymas.

 18 eur  

 19,5 eur 

 22 eur

 •  Midi komplektas: Rankinis automobilio kėbulo plovimas,naudojant purvo tirpiklį,aktyviąsias putas. Kėbulo vaškavimas(purškiamas vaškas), durų arkų, slenksčių valymas, ratlankių plovimas,Pilnas kėbulo sausinimas ir langų iš išorės valymas. Vandens išpūtimas suspaustu oru iš tarpelių. Salono kiliminės dangos, kilimėlių, sėdynių, bagažinės siurbimas, guminių kilimėlių plovimas, dulkių valymas, panelės ir plastikinių detalių dulkių valymas, stiklų nuriebalinimas ir valymas iš vidaus.

 

 24 eur 

Akcija 19,5eur.


 

 

 

 

 25,5 eur

Akcija 21eur. 


 

 

 

 

 28 eur

Akcija 23,5eur.


 

 

 

 •  Maxi komplektas: Rankinis automobilio kėbulo plovimas,naudojant purvo tirpiklį,aktyviąsias putas.Pilnas kėbulo sausinimas ir langų iš išorės valymas.Durų arkų, slenksčių valymas, ratlankių plovimas,Vandens išpūtinas suspaustu oru iš tarpelių. ILGALAIKIS RANKINIS KĖBULO VAŠKAVIMAS. Salono kiliminės dangos, kilimėlių, sėdynių, bagažinės siurbimas, guminių kilimėlių plovimas, dulkių valymas, panelės ir plastikinių salono apdailos detalių cheminis valymas ir plastiko spalvos atnaujinimas spec.priemonėmis,stiklų nuriebalinimas ir valymas iš vidaus.

 48 eur 

 50 eur 

 55 eur

 

 

 

 


 

Automobilių plovimas

 

 

 


 

 •  MINI plovimas: Rankinis automobilio kėbulo plovimas aukštu slėgiu,naudojant purvo tirpiklį,aktyviąsias putas.Dalinis kėbulo ir langų sausinimas silikonine mentele.

 

 •  MIDI plovimas: Rankinis automobilio kėbulo plovimas aukštu slėgiu,naudojant purvo tirpiklį,aktyviąsias putas.Kėbulo vaškavimas(purškiamas vaškas), durų arkų, slenksčių valymas,ratlankių plovimas. Pilnas kėbulo sausinimas ir langų iš išorės valymas.Vandens išpūtimas suspaustu oru iš tarpelių.

 

   5,5 eur

 

 

 

 

 9 eur 

 

   6 eur

 

 

 

 

 9,5 eur 

 

   6,5 eur

 

 

 

 

 10 eur

 • MAXI plovimas: Rankinis automobilio kėbulo plovimas aukštu slėgiu,naudojant purvo tirpiklį,aktyviąsias putas.Pilnas kėbulo sausinimas ir langų iš išorės valymas. durų arkų, slenksčių valymas,ratlankių plovimas,Vandens išpūtimas suspaustu oru iš tarpelių. ILGALAIKIS RANKINIS KĖBULO VAŠKAVIMAS. (Automobilio kėbulas padengiamas apsauginiu vaško sluoksniu kuris, daug geriau ir ilgiau apsaugo automobilio kėbulą nuo neigiamo aplinkos poveikio, purvo, druskų, labai gerai atstumia vandenį, o sekantys automobilio plovimai yra daug lengvesni. Rekomenduojama du-tris kartus per metus).

  25 eur 

 

 27 eur

 

 29 eur

 

 • Variklio kosmetinis valymas : 

 8 - 12 eur 

 8 - 12 eur 

  8 - 12

eur

 • Vabzdžių likučių šalinimas

 2 - 5 eur 

 2 - 5 eur 

 2-5 eur

 • Automobilio kėbulo poliravimas

Nuo 110 eur 

Nuo 120 eur 

nuo 130 eur

 • Plastikinių žibintų poliravimas

10-15 eur/vnt

10-15 eur/vnt

10-15 eur/vnt

 • NANO danga priekiniam stiklui

 5 eur

 5 eur

 5 eur

 • Smalos ir bitumo valymas nuo kėbulo

 nuo 9 eur

 nuo 9 eur

 nuo 9 eur

 • Padangų juodinimas

  2 eur

  2 eur

  2 eur

 • Durų tarpų gumų sutepimas silikonu

  2 eur

  2 eur

  2 eur

 

 

 

 

Automobilių salonų valymas

 

 

 

 • MINI sausas salono valymas: kiliminės dangos siurbimas, kilimėlių siurbimas, sėdynių siurbimas, guminių kilimėlių plovimas, dulkių valymas.

 • Esant dideliam užterštumui, gali būti taikomas papildomas     2-5eur. mokestis.

 9 eur

 10 eur 

 12 eur

 •  MIDI sausas salono valymas: kiliminės dangos siurbimas, kilimėlių siurbimas, sėdynių siurbimas, bagažinės siurbimas, guminių kilimėlių plovimas, dulkių valymas, panelės ir plastikinių detalių dulkių valymas, stiklų nuriebalinimas ir valymas iš vidaus

 • Esant dideliam užterštumui, gali būti taikomas papildomas        2-5eur. mokestis.

 15,5 eur 

 16,5 eur 

 18,5 eur

 • MAXI sausas salono valymas: kiliminės dangos siurbimas, kilimėlių siurbimas, sėdynių siurbimas, bagažinės,siurbimas, guminių kilimėlių plovimas, dulkių valymaspanelės ir plastikinių salono apdailos detalių cheminis valymas ir plastiko spalvos atnaujinimas spec.priemonėmis, stiklų nuriebalinimas ir valymas iš vidaus.

 • Esant dideliam užterštumui, gali būti taikomas papildomas        2-5eur. mokestis.

 25 eur 

 26 eur 

 28 eur

 •  MINI Cheminis automobilio salono valymas: kiliminės dangos sausas valymas siurbliu, kilimėlių cheminis valymas, sėdynių cheminis valymas, durelių apmušimų cheminis valymas, bagažinės sausas valymas siurbliu, panelės ir plastikinių salono apdailos detalių valymas ir atnaujinimas, langų nuriebalinimas ir valymas iš vidaus, sėdynių džiovinimas.

 59 eur 

 64 eur 

 69 eur

 •  PILNAS cheminis automobilio salono valymas: kiliminės dangos cheminis valymas, stogo dangos cheminis valymas, sėdynių cheminis valymas, durelių apmušalų cheminis valymas,  bagažinės cheminis valymas, salono apdailos plastikinių detalių cheminis valymas ir atnaujinimas, panelės valymas, stiklų iš vidaus nuriebalinimas ir valymas, durų arkų, tarpdurių ir slenksčių valymas, pilnas salono džiovinimas.

   

 

93 eur

Akcija 75eur

 

 

99 eur

Akcija 79eur

 

  104 eur

Akcija 85eur

 • Gyvūnų plaukų valymas

 3 - 6 eur 

 3 - 6 eur 

 3-6 eur

 • Stiklų nuriebalinimas ir valymas iš vidaus

 5 eur 

 6 eur 

 6 eur

 • Vienos sėdimos vietos cheminis valymas (be džiovinimo)

 8 eur 

 8 eur 

 8 eur

 • Vienų durelių apmušalų cheminis valymas (be džiovinimo)

 3 eur 

 3 eur 

 3 eur

 • Salono kiliminės dangos cheminis valymas (be džiovinimo)

 13 eur 

 16 eur 

 16 eur

 • Stogo dangos cheminis valymas (be džiovinimo)

 nuo 7 eur 

 nuo 9 eur 

 nuo 9 eur

 • Bagažinės cheminis valymas (be džiovinimo)

 10 eur 

 10 eur 

 10 eur

 • Medžiaginių kilmėlių cheminis valymas (vnt) (be džiovinimo)

 3 eur 

 3 eur 

 3 eur

 • Guminių kilimėlių plovimas (vnt)

  0,5 eur

  0,5 eur

  0,5 eur

 • Automobilio salono džiovinimas (užsakant atskirai)

 1 val/4,5eur 

 1 val/4,5 eur 

 1 val/4,5 eur

 • Automobilio salono dalinis ar pilnas išrinkimas ir surinkimas esant reikalui ir pageidaujant klientui

 30 - 60 eur 

 30 - 60 eur

 30-60 eur