RCC logo mobile
Menu expand

Langų valymas

Langus būtina valyti mažiausiai du kartus per metus. Daugeliui šis darbas yra ne pati maloniausia užduotis. Viena iš priežasčių yra ta, kad tik nedaugeliui pavyksta išvalyti langus greitai ir kokybiškai. Be to, dažnais atvejais langų valymas yra ir pavojingas. Todėl geriau šį darbą patikėti profesionalams. Atliekame įvairaus sudėtingumo langų ir stiklinių fasadų valymo darbus.
 

Langų valymas pasiekiamame aukštyje: Langų valymas pasiekiamame aukštyje atliekamas, kai viršutinė lango linija yra iki 3 metrų aukščio. Naudojamos mažos kopėtėlės. Šios paslaugos kaina yra nuo 0,7 eur iki 0,9 eur/m2 . Didesniems užsakymams taikome nuolaidas. Minimalus užsakymas Klaipėdoje 30 eur.

 
  Langų valymas iki 10 metrų aukšioLangų valymui iki 10 metrų aukščio yra naudojamos ilgos kopėčios, teleskopiniai kotai, keltuvas arba pastoliai. Nuo kopėčių dažniausiai valomi individualių namų langai iki trijų aukštų. Keltuvas ir pastoliai naudojami didesniems plotams valyti, arba kai nėra galimybės saugiai pastatyti kopėčių. Šios paslaugos kainą nustatome apžiūrėję valomą objektą.  
  Langų valymas nuo keltuvoLangų valymas nuo keltuvo atliekamas iki 25 metrų aukšcio. Dažniausiai nuo keltuvo valomi didesnio ir didelio ploto stikliniai fasadai ir langai esantys didesniame aukštyje, kurių nėra galimybes išvalyti iš vidinės pusės. Šios paslaugos kainą nustatome apžiūrėję valomą objektą.  
     
Sudarome pastovaus langų valymo sutartis su įmonėmis. Sudarius pastovaus valymo sutartį taikome nuolaidas
Langų valymas
Langų valymas
Langų valymas
Langų valymas